Novinky

Tyco Fire & Integrated Solutions se rozhodlo pro PLM řešení na nejmodernější platformě 3DEXPERIENCE

 

27. 1. 2015 Společnosti Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o a DYTRON s.r.o. uzavřely dohodu o implementaci 3DEXPERIENCE řešení pro High Tech průmysl. Mezi hlavní cíle projektu patří optimalizace a kontrola podnikových procesů vedoucí ke zvýšení provozní efektivity a zajištění bezproblémové komunikace mezi jednotlivými vývojovými centry a výrobou.

Implementované PLM řešení na nejmodernější platformě 3DEXPERIENCE bude nasazeno ve 3 Evropských vývojových centrech v České Republice, Německu a Anglii a propojí vývojové a konstrukční procesy s procesy výrobního závodu TYCO v Ráječku.  Systém bude pokrývat kompletní správu konstrukčních a výrobních struktur mechatronických výrobků a jejich variant. Dále bude zajišťovat řízení změnových a schvalovacích procesů ve vývoji a výrobě. Součástí implementace je i systémová podpora projektového řízení. Systém bude sloužit jako integrační platforma pro stávající softwarové nástroje pro konstrukci mechanických a elektronických součástí a systémy pro plánování nákupu a výroby.

Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o., člen koncernu Tyco, je předním dodavatel protipožární ochrany, detekce a výstavby mechanických konstrukčních řešení pro obchodní, průmyslové a institucionální zákazníky a domácnosti.