CATIA

CATIA V5 - Základní školení Poptat kurz

Díky dvěma samostatným kurzům (CATIA V5 Fundamentals a CATIA V5 Expert) se naučíte např: základy ovládání, objemového modelování, tvorby sestav, ale také základy plošného modelování ..

VÍCE INFO

CATIA V5 – Rozdílové školení V5R19 - V5-6R2014 Poptat kurz

Díky jednodennímu školení na novinky v oblastech Mechanical Design a Generative Shape Design si rozšíříte znalosti funkcí z poslední vydané verze systému CATIA V5. Nabídka tohoto školení je časově omezená!

VÍCE INFO

CATIA V5 - Pokročilé modelování ploch Poptat kurz

Pomocí tří samostatných kurzů se naučíte základům plošného modelování o další funkce a postupy. Jak migrovat data tak, aby odpovídala požadavkům CATIA V5 na modely a také vytváření pokročilých hybridních tvarů.

VÍCE INFO

CATIA V5 - Digital Mockup Poptat kurz

Pomocí čtyř samostatných kurzů se naučíte např: Řezy sestavami a jejich využití a Vyšetřování kolizí, Kinematické analýzy mechanismů navrhovaných v CAD systémech..atd.

VÍCE INFO

CATIA V5 - NC Obrábění Poptat kurz

Školení NC obrábění nabízí informace o obrábění využitených na NC strojích, tvorba NC programů na hrubování a obrábění jednoduchých drážek, tvorbu otvorů (vrtání, vystružování, …)..atd

VÍCE INFO

CATIA V5 - Knowledgeware Poptat kurz

CATIA V5 Knowledge Advisor – knowledgeware technologie s účelem automatizace jednotlivých prvků v systému CATIA pomocí parametrických nástrojů nebo formulací.

VÍCE INFO

CATIA V5 - Administrace Poptat kurz

CATIA V5 Administration – celková správa a údržba systému CATIA. Instalace, upgrady, odstraňování problémů a nastavení pro správný chod systému.

VÍCE INFO

CATIA V5 - Tvorba maker Poptat kurz

CATIA V5 Automation – tvorba maker za účelem automatizace funkční stavby systému CATIA na úrovni programovacích jazyků (Visual Basic, .net, CATIA VBA).

VÍCE INFO

CATIA V6 - Základní školení Poptat kurz

Pomocí tří samostatných kurzů se naučíte např: Tvoření profilu, Part Design, Assembly design či Navrhování komplexních dílů, Řízení struktury složitějších sestav, Navrhování v prostředí sestavy …

VÍCE INFO

CATIA V6 - Přechod z V5 na V6 Poptat kurz

CATIA V5 to V6 Transition – rozdílové školení pro uživatele přecházející z V5 na V6 platformu.

VÍCE INFO