Služby

Technicka podpora

Technicka podpora

Nedílnou součástí portfolia aktivit společnosti Dytron je i technická podpora poskytovaná společnostem, které využívají některé řešení z portfolia Dassault Systemes. Technická podpora je poskytována v drtivé většině našim zákazníkům, ale podporu poskytujeme i na požádání ostatním firmám, pokud je zájem oboustranný.

VÍCE INFO

Školení

Školení

Společnost DYTRON s.r.o., je zkušeným a certifikovaným vzdělávacím Partnerem Dassault Systemes pro školení systémů CATIA V5, CATIA V6, ENOVIA V6, 3DVIA a DELMIA. V období dosavadního působení společnosti DYTRON s.r.o. bylo vyškoleno více než 70 společností a více než 1200 uživatelů.

VÍCE INFO

Analýzy

Analýzy

Jedním z hlavních cílů společnosti DYTRON je do detailu využít nabyté znalosti a podělit se se svými zákazníky. Typickým prostředkem pro přenos informací jsou analýzy.

VÍCE INFO

Implementace

Implementace

Projektové řízení implementačních projektů zpracovává společnost DYTRON s.r.o dle mezinárodní projektové metodiky PRINCE2. Jako cílové aspekty k úspěšnému dokončení projektu jsou na pravidelné bázi vyhodnocovány/kontrolovány náklady, časový plán, kvalita, rozsah (scope), riziko a především přínosy (benefity) projektu k plné spokojenosti koncového zákazníka.

VÍCE INFO

Vývoj řešení

Vývoj řešení

Společnost DYTRON s.r.o., nabízí kromě univerzálních řešení také vývoj aplikací na zakázku. Tento vývoj probíhá dle osvědčených metodik, které jsou voleny dle konkrétního vývojového případu. Každá aplikace probíhá svým životním cyklem a musí reagovat na aktuální potřeby zákazníků

VÍCE INFO

Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V naší kamenné prodejně nabízíme široký sortiment výpočetní techniky, včetně veškerého příslušenství, a to od všech renomovaných výrobců. V prodeji máme počítače i notebooky značek Lenovo, HP, Acer, Asus, Samsung, Sony, Toshiba, Dell, HAL3000 či Premio, tiskárny HP, Canon, Brother, Samsung, OKI, Epson a řadu dalších.

VÍCE INFO