O společnosti

Vize, Mise

Vize, Mise

Společnost Dytron neustále usiluje o to být nejlepším a vyhledávaným partnerem v oblasti dodávek, implementací, předávání zkušeností a následné podpory informačních řešení.

VÍCE INFO

Historie

Historie

Společnost vznikla v roce 1992. Od začátku roku 1994 byla autorizována pro prodej CAD/CAM systému CATIA společnosti Dassault Systémes. V rámci organizační struktury vznikly v této době 4 základní divize (CENTRAL, RISC, LINE a BACK), přičemž…

VÍCE INFO

Profil

Profil

Společnost DYTRON s.r.o. byla založena v roce 1992. Hlavním cílem majitelů bylo technologicky povznést domácí firmy v oblasti 3D modelování a správy technické dokumentace na světovou úroveň, kterou měli majitelé možnost poznat jak při studiu, tak v zaměstnání.

VÍCE INFO

Partneři

Partneři

Firma Dytron s.r.o jako komplexního dodavatele Product Lifecycle Management systémů (PLM) se každým rokem řadí mezi nejúspěšnější partnery společnosti Dassault systemes pro střední a východní Evropu.

VÍCE INFO

Management

Management

Společnost je řízena a spravována dvěmi jednateli. Nejvyšší výkonnou složku poté tvoří vedoucí oddělení (obchod, technická podpora, vývoj, průmyslová řešení).

VÍCE INFO

Kontakty

Kontakty

Díky své strategické poloze centrály firmy umístěné v Novém Jičíně a pobočkám v Polsku, Praze a Ústí nad Labem pokrýváme trh téměř celé Střední, Východní a Západní Evropy.

VÍCE INFO

Kariera

Kariera

Společnost Dytron příjme do svých řad uchazeče na odborné IT pozice zaměřené konfiguraci a programové úpravy systémů v oblast Product Lifecycle managementu (PLM).

VÍCE INFO

Novinky

Novinky

Dbáme na Vaší pravidelnou informovanost s již proběhlými událostmi pořádanými společností DYTRON a především nejnovějšími technickými novinkami v oblasti PLM.

VÍCE INFO