Novinky

Nová release CATIA V5 je připravena

 

V průběhu Q4 / 2014 je naplánován přechod automotive OEM na release CATIA V5-6R2014. Koncern VW, a s ním i jeho dceřinná společnost Škoda Auto a další značky Audi, Porsche, Seat, MAN, ale i další OEM – např. BMW, přeskakují tři již dříve vydané a půjdou do nejnovější V5 release. Tento přechod bude mít podstatný vliv také na tuzemské dodavatele automobilového průmyslu.

Očekávaná změna z hlediska CAD řešení nastane napříč zejména německým automobilovým průmyslem. Podle nejaktuálnějších informací je na Q4 / 2014 naplánován masívní přechod na nejnovější release CATIA V5-6R2014. Koncern VW, a s ním i jeho dceřinná společnost Škoda Auto a další značky Audi, Porsche, Seat, MAN, ale i další OEM – např. BMW, přeskakují tři již dříve vydané a půjdou do nejnovější V5 release. Tento přechod bude mít podstatný vliv také na tuzemské dodavatele automobilového průmyslu: např. změna licenčního software pro CATIA, řada nových funkcionalit přímo v CATIA V5,  …atd.

Abyste byli připraveni a bez problémů mohli spustit novou V5 společně s OEM, zveme vás na naše DYTRON Experience fórum 2014 a doporučujeme navštívít prezentaci „Ohlášená migrace OEM na novou verzi CATIA V5-6R2014 a její dopady na dodavatele v automotive průmyslu“, kde máte možnost se dozvědět detailní informace.