Novinky

Firma 3Dconnexion přichází s první myší, vytvořenou speciálně pro navrhování a tvorbu ve 3D

 

Firma 3Dconnexion přichází s první počítačovou myší, vytvořenou speciálně pro uživatele programů pro navrhování a tvorbu ve 3D.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi CadMouse a obyčejnou myší?

Plnorozměrné, vyhrazené prostřední tlačítko – každý uživatel CAD ví, jak moc je závislý na prostředním tlačítku myši. Většina obyčejných myši má ale tuto vlastnost skrýtou pod kolečkem. Myš CadMouse má vyhrazené, plnorozměrné prostření tlačítko, díky němu klikání nepohodlným kolečkem i tisíckrát denně není nutné.

·        QuickZoom – rychlé, plynulé přibližování a oddalování modelů a výkresů pomocí jednoho kliknutí tlačítkem pod palcem. Spojení této funkce s navigací v technologii šesti stupňů volnosti, která je možná díky 3D myši od firmy 3Dconnexion, jěště víc zdokonaluje obouruční pracovní styl.

·        Kolečko SmartScroll – automatická funkce kolečka pro posouvání v závislosti na aktivné aplikaci. Přesné krokové zvětšení  a zmenšení s přesností na kliknutí v CAD aplikacích nebo rychlé posouvání v prohlížecích a dokladech. Jedná se o plynulý způsob obsluhy, který vám jiné myši nedopřejí.

·        Pokročilý lazerový senzor – díky citlivosti 8200 dpi a frekvenci až do 1000 Hz (reakční doba: 1 milisekunda) můžete klíknout přesně tam, kam potřebujete a kdy chcete. Myš CadMouse zajišťuje úroveň přesnosti kterou si CAD specialisté vyžadují a zasluhují.

·        Tlačítko pro vyvolání gest / radiální nabídka – tlačítko pro vyvolání gest otvírá zvláštní pro prostředí oblokově seřazenou nabídku. Jednoduchým posunutím ukazatele doleva, doprava, nahorů nebo dolů aktivuje zvolený příkaz.

·        Optimálně tvarovaná patka PTFE – s ohledem na to, že 3Dconnexion se specializuje v branži CAD, věnuje velkou pozornot vlivu materiálů a geometrii na statické a kinetické  tření během pohybování myší. Je to obzvlašť důležité pokud vezmete v úvahu, že pokročilí CAD specialisté můžou provádět pohyby myší o celkové délce dokonce  až 1 km týdně. Myš CadMouse of firmy 3Dconnexion je vybavená optimálně tvarovanou patkou provedenou z materiálu PTFE, který má jeden z nejnižších koeficientu tření po povrchu, což vede k téměř ideální rovnováze. Výsledek? CadMouse se pohybuje přesně tak, jak chcete – po celý čas.