Novinky

DYTRON opět partnerem konference Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě

 

19.10. proběhl již 13. ročník konference Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě. Společnost DYTRON byla již tradičně partnerem této akce, která je podporována Sdružením automobilového průmyslu v ČR AutoSAP a slovenským ZAP.

Cílem konference je vzájemná výměna názorů a zkušeností představitelů výrobců vozidel, výrobců dílů a příslušenství, odborníků a zástupců podniků, které se podílejí na rozvoji automobilového průmyslu. Konference se zúčastnilo 270 účastníků. Na konferenci zaznělo celkem 27 prezentací.

Jednou z nich byla také prezentace Josefa Svobody, ředitele společnosti DYTRON, který prezentoval výsledky výzkumného projektu PLM monitor. Ten sleduje situaci v oblasti životního cyklu výrobku (PLM) u výrobních společností v České republice. Výzkum mimo jiné ukázal, že PLM systém mají v ČR častěji zavedeny podniky, které jsou v dodavatelském řetězci blíže samotnému výrobci aut. Díky PLM systému dokáží tyto podniky řídit více projektů než dříve, zlepšila se spolupráce jednotlivých oddělení a získali zakázky větších rozměrů.

Více o projektu PLM monitor najdete zde www.plmmonitor.cz

 

Očekávaný vývoj v automotive 6  Očekávaný vývoj v automotive 3  Očekávaný vývoj v automotive 4