Novinky

DYTRON EXPERIENCE FORUM 2016 – tři dny plné 3D a PLM novinek

 

17. – 19. května proběhlo každoroční setkání zákazníků a obchodních partnerů společnosti DYTRON – DYTRON EXPERIENCE FORUM, zaměřené na novinky ze světa 3D a PLM. Jednodenní seminář se konal na třech místech. Tentokrát v Doksech u Máchova jezera, v Olomouci a v Bratislavě.

Účastníci z řad konstruktérů hodnotili jako velmi přínosné prezentace zaměřené na CAD systém CATIA. Především řízení CAD dat v CATIA V5, rozvoj znalostí a zvyšování efektivity práce v systému CATIA či CATIA makra.

Manažerskou část publika naopak zaujaly více prezentace zaměřené na PLM, ať už to byla prezentace úspěšného nasazení PLM ve společnosti Tyco Fire & Integrated Solutions či řízení zakázkových projektů pomocí 3DExperience platformy.

Mnoho otázek vyvolala prezentace p. Veseckého ze společnosti ŠKODA AUTO, která byla zaměřená na spolupráci Škodovky se svými dodavateli.

Pan Vesecký seznámil účastníky s novými požadavky na kvalitu dat a plánovanými změnami v komunikaci s dodavateli. Potvrdil, že dodavatelé budou v budoucnu komunikovat s celým VW koncernem přes aplikaci Connect, která nebude mít vliv na jejich vlastní interní PLM systém. Dále informovoval o bezpečnostních prověrkách týkajících se dodavatelů, které bude VW koncern požadovat.

Děkujeme všem, kteří se našeho fóra zúčastnili, pevně věříme, že den strávený s námi byl přínosný a těšíme se na setkání v příštím roce.