Novinky

DYTRON EXPERIENCE FORUM 2015

 

V prvním červnovém týdnu proběhlo každoroční setkání zákazníků a obchodních partnerů společnosti DYTRON – DYTRON EXPERIENCE FORUM. Stejně jako v loňském roce se uskutečnilo na třech místech, a to v Loučeni u Nymburka, v Olomouci a v Bratislavě.

Program letošního fora byl bohatý jak na novinky z oboru 3D a PLM, tak na konkrétní řešení u zákazníků společnosti DYTRON. Právě řešení prezentovaná samotnými zákazníky účastníky fóra velmi zaujala.

Pan Pavel Vydra z Modelárny Liaz prezentoval komplexní řešení systémů od společnosti Dassault Systemès. Přechod z platformy ENOVIA SmarTeam na nový systémENOVIA V6 s důrazem na projektové řízení, Checklisty a Issue management.

David Janeček představil výsledky nasazení CAD metodiky ve společnosti Varroc Lighting Systems. Mluvil o tom, jak zefektivnit konstrukční procesy, když už se nedá narůstající počet projektů řešit zvýšením počtu konstruktérů.

Spoustu dotazů vyvolala také prezentace Jakuba Šmejdy ze společnosti DYTRON zaměřená na nejnovější verzi systému CATIA v rámci platformy 3DEXPERIENCE od společnosti Dassault Systèmes.

Děkujeme všem účastníkům a pevně věříme, že den strávený na našem fóru byl přínosný a těšíme se na setkání v příštím roce.

DYTRON