Novinky

DYTRON EXPERIENCE FÓRUM 2014

 

Letos mohli hosté shlédnout celou řadu zajímavých přednášek, které byly poprvé rozděleny do samostatných sekcí (sálů) CAD a PLM.

Jednou z klíčových prezentací v CAD sekci byla „Ohlášená migrace OEM na novou verzi CATIA V5-6R2014 a její dopady na dodavatele v automobilovém průmyslu“,která popisovala plán a termíny migrace, změny v infrastruktuře a novinky v CATIA V5-6R2014. Přednášky byly doplněny celou řadou video vstupů i reálných ukázek jako například  „Živá ukázka systému EXALEAD OnePart“ prezentovaná v PLM sále, ve které mohli diváci vidět jak lze efektivně zamezit návrhu duplicitních součástek, podpořit snižování nákladů a času na vývoj díky znovupoužití existující technické dokumentace.

Program byl zpestřen zahraniční návštěvou společnosti Dassault Systèmes a její zajímavou prezentací na téma „Vize 3DEXPERIENCE platformy pro Automotive“ , na fóru vystoupili také naši partneři ze světa IT infrastruktury se svými příspěvky.

Závěr fóra patřil zábavnému programu (např. střelba z historických zbraní na pevnosti v Olomouci) společně s vyhlášením vítězů ve hře o co nejrychlejší nalezení konstrukční součástky, kde vítězové obdrželi hodnotné ceny (např. iPhone, 3D polohovací zařízení..).

Děkujeme všem účastníkům  (semináře navštívilo více než 150 hostů) a pevně věříme, že se v obdobném počtu potkáme i v následujícím roce.

DYTRON