EXALEAD

Úvodem

Exalead odhaluje skryté informace, kterým potřebují zpravodajci rozumět, sdílet je a konat podle nich.

Přemostěte propast, která se otevírá mezi lidmi a tím co dnes ve světě informací vzniká a co se zpravidla označuje pojmem BIG DATA.

Ve firmách a na internetu již více než 110 milionů uživatelů po celém světě, kteří chtějí intuitivně vyhledávat, zkoumat a analyzovat informace, spoléhá na Exalead CloudView ®. Proč? Protože Exalead je schopen zcela unikátním způsobem shromažďovat, srovnávat a prezentovat ohromné množství dat. A to vše bez ohledu na to, zda jde o data z interních či externích informačních zdrojů, data strukturovaná či nestrukturovaná, jednoduchá či komplexní. Tyto informace pak umožňuje kdekoliv a kdykoliv zpracovat a prezentovat uživatelům přesně podle jejich specifických požadavků.

EXALEAD

Typy produktů Exalead

Exalead CloudView

Představuje unikátní platformu pro zpracování informací, na které běží  všechna Exalead řešení (od firemních extranetových vyhledávacích portálů až po sofistikované SBA (Search-Based Application))

Exalead OnePart

„Krabicové“ řešení na bázi Exalead, které významně zefektivňuje opětovné použití dílů , návrhů, specifikací , norem, výsledků testů a souvisejících dat především v automobilovém průmyslu, ve výrobě průmyslových zařízení, v leteckém průmyslu a v odvětvých HiTec a Defense. Významně se dále uplatňuje i při malosériové strojírenské výrobě.

Exalead OneCall

Pro Exalead je cíl jasný a naprosto jednoznačný: Doručit správné informace v pravý čas co možná nejjednodušším (intuitivním) způsobem. Exalead OneCall je navržen pro vytížené operátory callcenter a pro manažery, kteří přicházejí do styku přímo se zákazníky.