DELMIA

Úvodem

DELMIA V6 představuje světovou špičku v oblasti CAM technologií. Toto PLM řešení obsahuje kompletní spektrum obrábění, dle současných potřeb:

  • 2,5 až 5-osé frézování a vrtání
  • jedno-vřetenové a jedno-revolverové soustružení
  • více-revolverové a více-vřetenové  soustružení
  • programování soustružnicko-frézovacích center
  • 3D realistickou simulaci obrábění
  • Nástroj pro tvorbu virtuálních obráběcích strojů a příslušenství  pro 3D realistickou simulaci obrábění

 

DELMIA V6 dosahuje skvělých výsledků v 3D realistických simulacích procesu obrábění. Je to profesionální, všestranný nástroj pro obrábění součástí různých typů a tvarů z různých druhů materiálů.

Produkty Delmia

DELMIA Prismatic Machining (MTM)

Tento produkt umožňuje jednoduše definovat a řídit vrtací a 2,5-osé frézovací operace včetně technologie vysokorychlostního obrábění (HSM), kdy je dráha nástroje tvořena bez ostrých přechodů s konstantním úběrem materiálu. Je obsažen v balíčku MIK.

DELMIA Prismatic Machining (MTM)

DELMIA Milling Machining (MIM)

Umožňuje vytvářet NC programy pro tvarově složité součásti ve 3 osách včetně konertoru do 5ti os. (nadstavba nad MIK). Obsahuje úplné portfolio 3-osých operací a pro úplnost a univerzálnost tohoto modulu byl produkt doplněn také některými 2,5-osými operacemi. Obsahuje jak hrubovací, tak dokončovací operace pro úplné pokrytí výrobního procesu.

DELMIA Milling Machining (MIM)

DELMIA Extended Milling Machining (EMM)

Rozšíření k DELMIA Milling Machining (MIM),  které umožňuje uživatelům programovat víceosé obráběcí stroje. Obsahuje  plnou sadu víceosých obráběcích operací pro přesnou definici dráhy nástroje, což nabízí programátorům řešení potřebné k výrobě tvarově složitých dílů. Dále nabízí speciální operace pro letecký průmysl a NURBS výstup pro 5-ti-osé obrábění.

DELMIA Extended Milling Machining (EMM)

DELMIA Turning Machining (TUM)

Tento produkt umožňuje jednoduše naprogramovat 2-osé soustružnické a vrtací operace pro horizontální vertikální soustruhy. Představuje tak vysokou úroveň automatizace a normalizace zachycením a opětovným použitím osvědčeného výrobního know-how. Dále tento produkt umožňuje programátorům ovlivňovat produktivitu  multi-slides obráběcích center s několika revolverovými hlavami a vřeteny.

DELMIA Turning Machining (TUM)

DELMIA NC Machine builder (NMB)

Slouží k vytváření virtuálního stroje a příslušenství včetně kinematiky určeného k simulaci. (Je obsažen v balíčku MIK).

DELMIA NC Machine builder (NMB)

DELMIA NC Machine simulation (NMS)

Simulace obráběcích strojů NC. Tento nástroj umožňuje NC programátorům provádět virtuální ověření. Mohou řídit a simulovat pohyby stroje, spolu s odstraňováním materiálu, buď pomocí dráhy nástroje, nebo NC kódu zpracovaného postprocesorem.

DELMIA NC Machine simulation (NMS)

DELMIA V6 PLM EXPRESS  – Přehled produktů

DELMIA V6 PLM EXPRESS - Přehled produktů