Kompletní portfolio CATIA V5

Kompletní portfolio CATIA V5

 

Mechanical Design

Poskytuje řešení pro intuitivní a specificky řízené modelování plechových dílů, solidových a hybridních návrhů, sestav a integrované výkresové dokumentace.

Shape Design & Styling

CATIA V5 nabízí vysoce intuitivní nástroje k jednoduché tvorbě, validaci a modifikaci jakéhokoliv typu plochy, od ploch volných forem k mechanickým tvarům.

Product Synthesis

Řešení v rámci oblasti knowledgeware rozvíjí základní modelovací metody v explicitní znalosti k získání optimálních návrhů, zatímco nástroje skupiny Digital Mock-up jsou základním pilířem pro komplexní DMU analýzy a simulace pro rychlé a efektivní inženýrství a rozhodovací procesy.

Equipment & Systems Engineering

Integruje a vyměňuje elektrické výrobky, systémy a informace konstrukčního řešení během procesu definice produktu.

Analysis

Optimalizujte provedení výrobků rychleji s integrovanými analýzami návrhů v systému CATIA.

Machining

Díky ucelenému a kompletnímu portfoliu produktů a vzhledem k jednoduché architektuře V5 založené na znalostech, obrábění v systému CATIA V5 překonává všechna průmyslem uznávaná existující řešení v rámci NC obráběcích aplikací.

Infrastructure

CATIA V5 poskytuje plně škálovatelnou platformu pro tvorbu výrobků založenou na spolupráci a řízení dat. V5 průlomová architektura přináší pokročilou kontrolu návrhů pro inženýrství dnešní doby.

CAA-RADE

Produktové portfolio CAA-RADE poskytuje nejkompletnější sadu nástrojů, návodů a programových rozhraní aplikací, které podporují proces vývoje od prvotních definicí produktu k finálním balením výrobků.

Web-based Learning Solutions

CATIA V5 Web-basedLearning Solutions (WLS) představuje jednoduše použitelný nástroj pro vzdělávání a systémovou podporu. Poskytuje všechny potřebné informace a kursy v jediném řešení pro maximalizaci produktivity komunity uživatelů systému.

 

Pro více informací o produktovém portfoliu CATIA kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení. Případně klikněte na odkazy v jednotlivých nadpisech. Budete přesměrováni na příslušné stránky společnosti Dassault Systemes. Stránky jsou v angličtině.

Poptávkový formulář