CATIA by Dassault Systèmes

CATIA – 3D CAD software

CATIA_Obecne
CATIA je světovou špičkou v oblasti CAD/CAM/CAE technologií. Systém nabízí široké spektrum řešení integrovaných do jednoho prostředí pro veškeré aspekty a obory. CATIA pokrývá oblasti konstruování a vývoje výrobku, práce ve 3D založené na jednotné databázi, provázanosti na PLM systémy, podpory bezvýkresové výroby, zajištění spolupráce v týmech a optimalizace technologických procesů.

# Verze
softwaru
# Řešení podle
průmyslu
# Nákup
Pronájem

CATIA produktové portfolio

#

CATIA V5

CATIA V5 je momentálně nejpoužívanější verze produktu CATIA. Jedná se o modulární systém, což znamená, že zákazníci si mohou pořídit právě takové funkcionality, které potřebují... Více

#

CATIA 3DExperience

CATIA jde dnes již daleko za hranice tradičních 3D CAD software a nabízí zkušenost kompletního digitálního produktu, založeného na 3DEXPERIENCE platformě... Více

CATIA průmyslová řešení

Řešení systému CATIA v rámci platformy 3DExperience je připravené pro firmy v jednotlivých odvětvích průmyslu. Každé průmyslové řešení obsahuje určitý seznam rolí, který je sestaven pro specifické potřeby daného průmyslu.

Každá role představuje sadu aplikací, které splňují potřeby uživatele pro jeho každodenní pracovní činnost.

Školení CATIA

CATIA_Skoleni

Společnost DYTRON s.r.o., je zkušeným a certifikovaným vzdělávacím partnerem Dassault Systemes pro školení systémů z oblasti 3D konstrukčních aplikací (CATIA V5, CATIA V6).

Vzdělávací kurzy pořádáme již od roku 1995 a dosud bylo proškoleno více než 70 společností a více než 1200 uživatelů.

Za více než 20 let školení v CATIA jsme získali několik ocenění a certifikátů, jako jsou Education Program Partner Dassault Systemes, IBM Premier Partner, CATIA Advanced Partner a další.

Do roku 2016 bylo vyškoleno více než 70 společností a více než 1200 uživatelů.

Přehled školení CATIA

Možnosti pořízení softwaru CATIA

Nákup: produkty firmy Dassault Systèmes lze získat pomocí jednorázového základního poplatku (PLC) a průběžného ročníhopoplatku (ALC). ALC poskytuje zákazníkovi následující:

  • Právo zákazníka pokračovat v používání softwaru)
  • Dodávku nejnovějších médií a aktualizací ServicePack
  • Nárok hlásit závady a dostávat podporu ze strany VAR partnera, společnosti DYTRON

Pronájem: Pronájem je ideální způsob, jak si pořídit software CATIA pro krátkodobé projekty.Software lze pronajmout na dobu 3 měsíců až 1 rok. Po ukončení je pronájem možné prodloužit.

Testování: Pokud uvažujete o nákupu licence CATIA V5 a chcete si nejdříve vyzkoušet její funkčnost, nabízíme možnost 30denního vyzkoušení zdarma.

Pro více informací o podmínkách nákupu, pronájmu či možnosti testovánísoftwaru CATIA, kontaktujte naše obchodní oddělení.

Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás

Poptávkový formulář