Novinky

3DEXPERIENCE Fórum v polském Karpaczi

 

Partneři společnosti Dassault Systemes z České republiky, Slovenska a Polska a jejich zákazníci se podělili o své zkušenosti s platformou 3DEXPERIENCE na prvním společném setkání v polském Karpaczi.

23. a 24. října byly dny plné inspirace a nejnovějších zpráv z oboru. Úvodem účastníky přivítal pan Andreas Barth, CEO Dassault Systèmes EuroCentral. Následovala přednáška pana Mattew Cartera, výkonného ředitele stáje F1 Lotus, která byla věnována inovacím ve Formuli 1.

Následovala řada paralelních přednášek. Jednou z nich byla prezentace pana Herwiga Joergla, Director Business Developmet ze společnosti Matador Holding a.s., který společně se sl. Janou Steiningerovou, projektovou manažerkou společnosti DYTRON, hovořil o přínosech PLM řešení, které DYTRON naimplementoval ve společnosti Matador.  

Druhý den se konaly tzv. kulaté stoly, které byly novinkou letošního fóra. Šlo o specializované workshopy v menších skupinách, na kterých mohli účastníci diskutovat s prezentátory o nových řešeních. Účastníci fóra mohli shlédnout hned 4 kulaté stoly v podání zaměstnanců společnosti DYTRON.

·    Josefa Svobody a Václava Příborský – simulace konzultace dodavatele PLM řešení se zákazníkem z high tech oboru. Demonstrováno na PLM řešení ve společnostiTyco fire & integrated solutions s.r.o.

·    František Klučár demonstroval použití Catie pro kreativní designéry a její jednotlivé moduly (kresbu světlometu automobilu v 3D, rekonstruci karosérie automobilu, vyhlazování ploch konceptu, vizuální prezentaci konceptu).

·    Vladimír Nagy a Michal Kopecký – Projektové, změnové řízení a řízení kvality pro Tier1 automobilových dodavatelů na příkladu řešení ve společnosti Brano.

·    Michał Korzeń – Exalead OnePart – rychlý a jednoduchý způsob, jak najít a znovu použít existující díly a příslušné informace napříč datovými sklady.